Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cancer

    senior tag

    válasz b. #50 üzenetére

    A Planetside ha 1650/med-ben beesik 9fps alá, akkor respawn-olok a pusztában. Ott megint örülök a 30-40 fps-nek. Aztán a Hybrid crossfire-rel 12 volt az alsó határ...a teteje felment akár 50-ig... kicsit a gyermekkoromat idézik ezek a pillanatok, csak ott nem Vanu és sugárágyú volt, hanem Jancsi és Juliska a diakockákon. :D

    Szépek ezek a kártyák, viszont szerintem kezd elmenni az iPhone X irányába. Túlárazott luxustermék. Azon kívül, hogy "nekem ilyen is van" ad valami többlet értéket? Mindemellett valóban szépek a demó videók a Bf V-ből, bár ahol pont nem arra fókuszált a kamera, nem tükröződött a tank képe a vízben... :F Így nekem ez kicsit mesterkélt volt.

    Természetesen üdvözölendő, hogy lassan egy Marvel film grafikájával ellátott játékban fogunk VR játszani, ahova egyébként szükségtelen a 4-8-16-32k-s felbontás...Ugyanis lassan visszakanyarodunk az objektívek/szemlencse "felbontására", ami kb akkora elvi harc, mint, hogy 40-60 fps fölött már nem érzékeli az agy a "simább" mozgást.

    Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

Új hozzászólás Aktív témák