Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zotya84

    őstag

    válasz vhw #1 üzenetére

    Nem tudom, de jó volna, ha lenne még rá készülék. Este meg felrakom, oszt meglássuk változik-é valami.
    Ugyan sokmindenben elmarad a konkurensektől, de cserébe nincs is tele annyi szeméttel a rendszer, mint a többi - bár ezt csak mások készülékén láttam -, a stabilitásával nekem nincs gondom, fontos hasznosság számomra az ingyé offline navigáció, folyamatosan csiszolják, bővítgetik. Úgyhogy én sajnálnám ha valamelyik másikra kellene váltanom, mikor lelakom a mostani készülékem.

    Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

  • this is life

    Ármester

    válasz vhw #1 üzenetére

    Uj keszulek ha van is tervben az csak a tavoli jovo , de az mar nem w10m lesz hanem windows10 on arm ,minimum soc qsd 835 (ha megvalosul egyatalan a project) 2 ev alatt 6 db keszuleket adtak ki , az utolsot is tobb mint egy eve , az a csoda hogy van meg felhasznalojuk.
    jovo ev vege fele a x50 szeria tamogatasa is lejar , utana gondolom rolo le ...

    Khan13
    Ha nem engedem frissulni a terkep adatbazist ez a hiba kikuszobolheto (gondołom en ). A tempoval kapcsolatban eros fentartasaim vannak , mert 640 tulajok is furgebbnek erzik az rs1-et , a stabilitasat meg jobb meg se emliteni.

    Béééla
    A 730,830,930 azert nem kaőja meg mert csak (megy a plattform kivereztetese ) a tamogatottsagi ido lejarta csak kamu duma (mint a huawei p10-nel a kulonbozo sebessegu belso tarhelyek magyarazata)

    PuMbA
    A w10m reszesedese meg annyi sincs mint irtal ,mert az osszesitett wp8.1,w10m van valahol 0.6-0.8% korul es azon belul a w10m resze joval kevesebb .

    Slack
    Nagy valoszinuseggel az eltuntetesre utaznak , meg arra hogy maradjon jo par beta tesztelojuk rs2,rs3...utana meg bekaphatjuk ...

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

Új hozzászólás Aktív témák