Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz Balu77 #30 üzenetére

    Tény és való hogy a libreoffice ingyé van, de tudásban, hát....

    Na mondj nekem valamit amit nem tud, és marhára kell. Kíváncsi vagyok. Egyet én is tudok. Nem tud nyomdai minőséget produkálni, és olyan szedési eredménnyel dolgozni mint a latex. De ezért használok latex -et is... :)
    Valami más esetleg? Ms cuccokkal integrálódni nyilván nem fog, mert azt az ms nem akarja. (Ha akarná, belefejlesztené, vagy hagyná hogy megtegyék pár nyilvános doksi alapján, de ilyen nem lesz) Hasonló okokból nyilván az ms cuccra írt makro sem fog menni feltétlenül.
    Ezek viszont nem hiányosságok, hanem lehetetlenségek, mert az ms ezeket nem hagyná. Ennyi.
    De maga a termék mindent tud ami után csorgathatod a nyálad egy irodai programcsomaggal kapcsolatban. Ez a helyzet. Mondj valamit amit nem.

    Azt nem is említve hogy az ms office betöltési ideje töredéke...

    És hányszor szoktad egymás után betöltögetni az office -t? Csak azért kérdezem mert másodszorra már memóriából adja neked a gép a cuccot. Az elsőnél meg én pl pont leszarom a 3 sec eltérést... :)

    [ Szerkesztve ]

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák