Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Sidious

    senior tag

    válasz C4mp3r #5 üzenetére

    Ettől még vissza lehet menni :) Azért a jailbreak nem egy nehéz dolog. Én sem csináltam még, de megnéztem egy leírást és elég egyszerűnek tűnik :)
    Amúgy meg, akinek nem jött be az iOS 9, az három hétig visszamehetett iOS 8.4.1-re, minden hack nélkül. :)

    Pl.: iOS 7.1.4 4S-en nagyon gyors, nincs nagy sebbesség különbség iOS 6-hoz képest. iOS 8.4.1-el kicsit lassult, de iOS 9.1-en, ugyan olyan a sebsebég, mint 8.4.1-en. (igaz az iOS 9 elég fostosra sikeredett, 9.1 javított a dolgokon :D , de még mindig jobb a helyzet, mint anno Note 1-em-nél, amit a a kitkat megölt kb. :((( )

    Amiken használtam 9.1-et, barátnőm i5S-e: gyorsan fut, anyum i5-je: gyorsan fut, iPad minin: egy vicc :DD i6-om: gyorsan fut, 4S-en nem húzom iOS 7-nél tovább :N

    (#6) wesder

    Montanába meglepődök, mert amióta van full egyszerű módja jailbreakelt telon visszamászni régebbi iOS-re, hetente látok vagy 3-4 olyan 4S-t, amin iOS 6 van, és nem hiszem, hogy mindenki maradt iOS 6-on alapból :)
    Igaz nem is csodálom, mert iOS 7.1.4 még okés 4S-en, de iOS 8< már elég "mókás" a helyzet. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák