Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nikosi

    csendes újonc

    válasz Reggie0 #62 üzenetére

    "...A cryptozas pedig mindenki szamara nyilvanossa teszi a tranzakciokat es a coinok utvonlat..."

    Szóval szerinted a hatóság pontosan tudja ki miért fizet és kinek, persze mindenki ki is fizeti a vásárlásai utána kötelező adót (áfa, személy jövedelem adó). A bányászat (cryptozás) működteti a tranzakciókat, de nem teszi láthatóvá a coinokat a hálózaton kívül, ergo csak segíti a rendszer anonim működését, a rendszeren kivúli hatóságok számára a tranzakciók totálisan anonimok maradnak.

    "...A turizmus rejtozkodesi lehetoseget es terjeszkedest nyujt a bunozoknek, a gaming pedig gyakorlasi es kommunikacios lehetoseget nyujt a terroristaknak..."

    Bocs de ennek izzadság szaga van. Ez olyan, hogy a hipo is mérgező meg a varázsfű is, ha a hipót megiszod meghalsz, de meghalsz a varázsfűtől is ha túltolod. De az egyiknek hipó van haszna is mert fertőtlenítőként is használhatod. A varázsfűnek meg csak a a diller és előállító számára termelt haszna van semmi több.

    "Vajon melyik az elitelendobb vagy a hasznosabb az emberiseg szamara?"

    Nincs elítélendőbb, meg kevésbé elítélendőbb. Minden káros és hasznos is egyben. De azért összevetésként hány embernek teremt megélhetést a turizmus sok szegény országban. Hány ember számára teremt megélhetést a gaming mint ipar világszerte. Vessük össze ezt a számot a crypto bányászattal. Ha már összevetésekről van szó.

    Ugyan nem nekem írtad de reagálnék erre a mondatra.

    "Csak meg kene probalni nem irigyseggel nezni ra, ez olyan magyaros szokas, nehogy mar
    valaki jol jarhasson, ha te lekested a vonatot vagy nagyon nem ertesz hozza."

    Senki nem sajnálja egy bányásztól sem a megkeresset pénzét én legalábbis nem, tegye csinálja szíve joga. Én a drog diller-től sem sajnálom, hogy mennyit keres csinálja bevállalta, ha elkapják majd leüli ennyi. De ne akarja már valaki grál lovagnak beállítani magát mert cryptot bányászik.

Új hozzászólás Aktív témák