Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz joey04 #24 üzenetére

    Arról nem is beszélve, hogy MM L-ről beszélünk. :U Egyetlen egy motorola se kapható abban a konstrukcióban. Az omnia 7 pedig 55 ezer. Mondom, itt igazából arról lenne szó, hogy apám 20 évig is ellenne egy telefonnal, viszont ha már megtetszik neki valami, miután rábeszéltem, örül neki. :U 30k-nál nem nagyon fog nagyobb összeget ráfordítani, a hűségidő nem izgatja, amíg olyan csomagban van, ami a havi forgalmának megfelelő árú, feltételű. Ennek a a kérdésnek amúgy az is az átka, hogy ti azért mindannyian a "hard user" kategóriába tartoztok, főleg, akiknek összehasonlítási alapjai is vannak, így kijöhetnek a dézinél gondolom olyan bugok, amik az iPhone tökéletes optimalizálásánál nem. Csak hát a déziben is korunk legfejlettebb hardvere figyel, ezért is tűnik furának, mennyire nem ajánljátok. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy amire apám használná, meg esetleg rakosgatná a kezdőképernyőket, ámuldozna a live weather animationökön, hogy azok így megfektetnék. Mert pl. ha nagyon nem jönne be neki, én is átvenném tőle 20k-ért, és visszakaphatja a régit. :U De 3GS azért nem kéne, mert bőven elég a 3G is nekem, multitaskingra nincs szükségem, tehát kicsit én is vágynék az újdonság varázsára. :K

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák