Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz #36031232 #13 üzenetére

    & tomazin:

    Igen, szerintem ez a szülő felelőssége. Nekem nincs fb-om, ettől függetlenül nem zavarna, ha a gyerekemnek lenne -amennyiben az nem válna életének aránytalanul fontos részévé. Azon meg nekem kellene ügyesen munkálkodni leginkább, mégpedig főként ideológiai neveléssel. Egyébként szerintem talán ott kezdődik a baj, hogy a gyerekek túlszocializáltak lettek, és túlságosan függ az önbecsülésük másoktól; ezen viszont jó szülők alakíthatnak. A magam részéről inkább szeretnék egy kicsit antiszociális, köpök a többiekre típusú gyereket, mint egy sérót zseléző, instagram pózert. Mivel nekem is van egy aszociális oldalam, azt hiszem, tudok majd hatni a gyerekemre szokatlanabb módokon is. Azoknak persze tényleg nagyon nehéz dolga lehet, akik mindenben a fullra normálist keresik, és a gyereküket egy ideális mintapolgár képére szeretnék formálni. Az én gyerekem inkább legyen iszonyatosan kritikus mindenkivel szemben, legyen egy nagy adag egészséges önzés benne egészséges célokkal karöltve (tudjon leszarni sokakat!), stb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák