Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    1. Én aztán igazán nem vagyok az "olcsó és mégis minőségi" cuccok lehordója, de mégis: milyen mechanika és DAC lehet ebben 12K-ért?!

    2. A Japánból Extra összegért importált Bonus meg Special Edition CD-idet tényleg ebben akarod pörgettetni hosszú távon?! Vajon a 10-edik vagy a 11-edig meghallgatás után fogja őket fizikailag gajra vágni (csak feltételezés és kérdés)?!

    Amúgy kedvelem az ilyesfajta retro próbálkozásokat és cuccokat, de azért nem "minden áron". Nekem pl. az egész CD Man korszak ámblokk kimaradt (marha drágák voltak) és maradtam anno végig a Walkman vonalon, az emlékek pedig a mai napig is megmaradtak. Tehát értem, hogy erre lenne esetleg "célközönség", de a kötelező innovációt és a modernizációt jelen termék kapcsán szintén elfelejthetjük. Ha pedig ezek nem játszanak, akkor legalább a minőségről győztek volna meg.

    3. Bluetooth: nem állítom, hogy ne lenne -esetleg és ritkán- olyan helyzet, amikor épp jól tudna jönni, de pont nem épp 2 tartalék ceruzaelemmel az ember farzsebében.

Új hozzászólás Aktív témák