Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hettaki

    tag

    válasz buvartacsko #11 üzenetére

    Ennyi erővel, minek magyar nyelvű menű a telefonokra, minek a magyar nyelvű oprendszer, szofverek, meg miért nem angolul csinálják a magyar filmeket is.

    Na persze, mégis milyen jó oldalát látod ennek? Mert én max azt, hogy a sokak által agyon hype-olt apple support a béka segge alatt sincs. Ismét... :)

    szvsz. | R.I.P. Dennis M. Ritchie, John McCarthy

  • hettaki

    tag

    válasz llaszlo #34 üzenetére

    Egyébként meg hihetetlen, hogy az első nap már jönnek a leszólások csak azért, mert Apple.

    Ez mindössze csak azért van, mert ugya kik is állítják be hohy Just Works, csak nem az apple? Ja de... Akkör jöjjenek is csak a beszólások, mindenki pénzből él. Te nem?

    szvsz. | R.I.P. Dennis M. Ritchie, John McCarthy

  • hettaki

    tag

    válasz llaszlo #37 üzenetére

    Tehát, akkor ez nem valós probléma:

    [link]

    A mostani téma sem valós probléma, csak a sok tudatlan magyar nem érti, hogy miért nincs éppen még szinkron felirat, és miegymás. Az pedig, hogy szerinted mi a hasznos hozzászólás, és mi nem, az valóban nem valós.

    Ez pedig még mindig s support témaköre, nem pedig, hogy valós vagy nem, mert ezek eddig a tények, és nem pedig a nyolcadik balkáni applehater kitalációja ugye, mivel maguk az apple felhasználók kritizállják, a szolgáltatást, nem pedig én.

    szvsz.

    (#42) llaszlo

    Mo-on igen. Viszont a világ nagy részén meg működik. Ennyi. Most már az apple mindenhol szinte egyszerre vezet be mindent. (kivéve iPhone) Korábban meg sok dolog nem volt Mo-on. És remélem, hogy ez csak bővülni fog, Apple store nyitásokkal és további szolgáltatásokkal.

    Biztosan ilyen árak mellet kb olyan szintre áll, majd az apple üzletek száma, mint a sima notebook, vagy pc kereskedéseké. Amúgy pedig kit érdekel, hogy mi van máshol, eddig kb azt magyaráztad nekem, hogy bannra hajtok, meg így meg úgy, meg fingom nincs az apple supportról, de akkor ezek szerint senkinek itt a fórumon, csak egy kettő beépített embernek, akik látják a jövőt.

    Sztem meg maradjunk annyiban, hogy ez a szolgáltatás, messze van a kész terméktől. De valós support-ól is.

    szvsz. :) :(((

    [ Szerkesztve ]

    szvsz. | R.I.P. Dennis M. Ritchie, John McCarthy

  • hettaki

    tag

    válasz Gabesz984 #44 üzenetére

    Abban egyetértek, hogy végre van ilyen komoly szolgáltatás, és abban is, hogy ez megjött hozzánk is. Abban viszont nem, hogy ezt így kiadták. Az nem egy cégér, hogy várj, majd meglesz. Nekem is csak ezzel van a bajom, nem magával a telmékkel, legyen az fizikai, vagy szolgálatatás..

    szvsz.

    UI: Amúgy én is örülök, megjelent az iTunes, mert végre van értelme megvenni, már aki meg akarja venni, az apple termékeket, itt is kerek kész terméket kapnak az emberek, szinte teljes szolgáltatáshalmazzal.

    szvsz. | R.I.P. Dennis M. Ritchie, John McCarthy

  • hettaki

    tag

    válasz NathanCullen #50 üzenetére

    Legalább tudnád, hogy mit fikázol... Mellesleg az iTunes nem most jelent meg, nem értem miért írod azt, hogy megjelent, van értelme megvenni az Apple termékeket. :F

    Legalább ha elolvasnád, amit írok, és a szövegkörnyezetből, meg a cikkből össze tudnád szedni, hogy mire céloztam, akkor jobb, lenne na de te sem azért vagy itt. Hogy hívják az Apple szolgáltatáshalmazának nevét, iTunes vagy nem? Ja hogy a programot is igen, és Te láttál erről valamit a cikkben? Vagy ezt csak Te láttad :)

    Legalább olvasnád el a cikket ha bejössz ide írogatni MAGYAR apple fun módra: Magyarországon is elérhető az iTunes Movie Store

    Vagy ezt máshogy hívják Magyarországon, meg 8 éve megjelent? Mesélj :)

    Nem értem, te hogy jutottál el az "agyon hypeolt Apple Support-ig" :D

    Amúgy ez nem tartozik bele az Apple által nyújtott, supporthoz? És egyben szolgáltatáshalmazhoz. Nem érted hogy jutattam el idáig.

    Olvassd el a cikket, Kezdetnek :DDD, Aztán keress egy apple tulajt, aki elmagyarázza mit jelent ez. Ha esetleg Te is apple tulaj lennél, akkor meg mindent elmond a hozzáállásodról. :)

    szvsz.

    [ Szerkesztve ]

    szvsz. | R.I.P. Dennis M. Ritchie, John McCarthy

  • hettaki

    tag

    válasz llaszlo #62 üzenetére

    Te minden apple hírnél bele fogsz kötni valamibe?

    Na látod ez sem igaz, de legalább lenne mit jelenteni a modiknak.

    A Lion egy kuka rendszer lett ezt kb mindenki tudja.

    Ez meg egy hülyeség, amit leírtál. A Lion nagyon is jó lendszer rengeteg újítással, meg rengeteg fejlődéssel. Ami főleg a motorháztető alatt vehető észre. Az pedig egyenesen nevettséges, hogy kuka. A valódi ok, az inkább az, hogy a Lion-t az új Sandy-Bridge-es gépekre tervezték. Amin jól is fut. A hibát pedig ott követték el, hogy nem tesztelték megfelelően a régebbi gépeken. Persze ez megint érinti a support témakörét.

    Ha meg már a supporttal jössz. Akkor nálam az a support, hogy beviszek pl egy iPad-et, hogy valami gond van vele és cserélik nem javítgatják nem kell rá heteket várni stb.

    Egyik kollégám vett egy IPad-et, az egyik nagy bevásárlóközpont akciójában, elment az akksija, 1 hétig nézegették. Szóval erről ennyit. Értem, hogy az apple support megfelel a Magyar jogszabályoknak, és biztosan olyan hely is van ahol azonnal cserélik, de azért ne ess túlzásokban.

    A SW-nél meg adnak ki olyat amivel gond van, bár ez viszonylag ritka viszont nagyon gyorsan kiadják a javítást is hozzá.

    Azt azért érzed, hogy nem nevezném supportnak, azt, ha darabosra fagy a gép, mikor használod. Majd kiadnak 3 ötletet, hogy mi lenne, szerintük a jó megoldás, majd ha ez nem jön be, akkor kiadják, hogy várj, majd lesz megoldás valamikor, de azért keresd fel a szervizt, mert..., Na itt megált a hír.

    Persze ha bele akarsz kötni akkor bele lehet mindenbe. szvsz.

    Ha neked ez nem jelent problémát, amit fennt leírtam, akkor nincs gond, de ha valaki több 100 000 Ftért megvesz egy gépet, és azt mondják neki, hogy várj, majd lesz valami, akkor ez nem a mindenbe be lehet kötni kategória, hanem más.

    Amúgy a hír nem erről szólt, szóval nem értem miért pont a hibás gépeket hozod fel. De mindegy is. Nálam nem működik az instant modker gomb, és nem is fog. :P

    [ Szerkesztve ]

    szvsz. | R.I.P. Dennis M. Ritchie, John McCarthy

  • hettaki

    tag

    válasz llaszlo #64 üzenetére

    Nem kötöszködöm, és nem is flame-elek. Nem is akarok. De egyelőre Te kötöttél belém, és nem fordítva, szóval ez sem áll meg, valamint Te oktattál ki nem először, ráadáasul olyan dologgal, ami nem is áll meg ismételten. Szóval köszi, de adj tanácsot magadnak, és fogadd is meg. :)

    szvsz. | R.I.P. Dennis M. Ritchie, John McCarthy

Új hozzászólás Aktív témák