Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hettaki

    tag

    válasz llaszlo #37 üzenetére

    Tehát, akkor ez nem valós probléma:

    [link]

    A mostani téma sem valós probléma, csak a sok tudatlan magyar nem érti, hogy miért nincs éppen még szinkron felirat, és miegymás. Az pedig, hogy szerinted mi a hasznos hozzászólás, és mi nem, az valóban nem valós.

    Ez pedig még mindig s support témaköre, nem pedig, hogy valós vagy nem, mert ezek eddig a tények, és nem pedig a nyolcadik balkáni applehater kitalációja ugye, mivel maguk az apple felhasználók kritizállják, a szolgáltatást, nem pedig én.

    szvsz.

    (#42) llaszlo

    Mo-on igen. Viszont a világ nagy részén meg működik. Ennyi. Most már az apple mindenhol szinte egyszerre vezet be mindent. (kivéve iPhone) Korábban meg sok dolog nem volt Mo-on. És remélem, hogy ez csak bővülni fog, Apple store nyitásokkal és további szolgáltatásokkal.

    Biztosan ilyen árak mellet kb olyan szintre áll, majd az apple üzletek száma, mint a sima notebook, vagy pc kereskedéseké. Amúgy pedig kit érdekel, hogy mi van máshol, eddig kb azt magyaráztad nekem, hogy bannra hajtok, meg így meg úgy, meg fingom nincs az apple supportról, de akkor ezek szerint senkinek itt a fórumon, csak egy kettő beépített embernek, akik látják a jövőt.

    Sztem meg maradjunk annyiban, hogy ez a szolgáltatás, messze van a kész terméktől. De valós support-ól is.

    szvsz. :) :(((

    [ Szerkesztve ]

    szvsz. | R.I.P. Dennis M. Ritchie, John McCarthy

Új hozzászólás Aktív témák