Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rt06

    veterán

    válasz MacCaine #7 üzenetére

    "Akkor nem velem kellene vitatkoznod a jelszókártyáról, hanem azzal, aki az AD-s hozzászólást elkövette."

    [link]

    "Elárulom, hogy ott a jelszóhash, ott a kártya, de még megoldást nem láttam tőled."

    szerintem meg idoben leirtam, hogy ne izzadj miattam
    majd ha lesz 100+ kartyad 1000+, majd visszaterhetunk ra
    addig meg oromkodhetsz, hogy mekkora az e-peniszed, senki nem tudja feltorni a jelszavad

    "Átlagembernek a szémjegy helyett is a számot használja, mert lusta. Aki ebbe beleköt, szőrszálhasogató programozó, aki az ilyeneken lovagol ahelyett, hogy a fenti feladványon törné a fejét."

    ha ilyen jellegu vitaba belemesz, akkor illene erteni hozza (de nyugi, ezt azok is rendszeresen elrontjak, akik meg nalad is sokkal magasabb lorol beszelnek)

    "Ha te nem vagy képes belátni, hogy nem csak 140-párezer lehetőség van, hogy megfelelő szabályokkal kikényszeríthető a megfelelő jelszó, és kizárható a gyenge jelszó használata, az meg nem az én hibám. Ne nézz tévét, inkább olvass, az jobban fejleszti a képzelőerőt..."

    ha te sokadjara vagy kepes felfogni, hogy nem ezt irtam, akkor felmerul a kerdes, hogy nem erted, amit leirnak neked, vagy szimplan nem foglalkozol vele, hatha mas is elhiszi rajtad kivul, hogy igazad van

    "SHA512"

    ez eddig is egyertelmu volt
    most probald meg a mondatot egeszeben ertelmezni

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Új hozzászólás Aktív témák