Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MacCaine

    őstag

    válasz rt06 #8 üzenetére

    "[link]"

    Hol van ebben az AD?

    "addig meg oromkodhetsz, hogy mekkora az e-peniszed, senki nem tudja feltorni a jelszavad"

    Szóval egy egyszerű nem ide-oda ugrálós módszerrel kiválasztott, cicisGizi által is simán megalkotható jelszóba is beletörik a bicskád?

    "ha ilyen jellegu vitaba belemesz, akkor illene erteni hozza"

    Sehol sem állítottam, hogy értek hozzá.

    "akik meg nalad is sokkal magasabb lorol beszelnek"

    Mint például te?

    "ha te sokadjara vagy kepes felfogni, hogy nem ezt irtam, akkor felmerul a kerdes, hogy nem erted, amit leirnak neked, vagy szimplan nem foglalkozol vele, hatha mas is elhiszi rajtad kivul, hogy igazad van"

    Azt írtad, hogy a kártyáról egyszerű szabállyal választott jelszavak nem eléggé biztonságosak, mert a kártya kikerülése esetén könnyen törhetőek. Erre válaszoltam, hogy ugyanúgy, ahogy a szótárban megtalálható szavakat, az egyszerű szabállyal a kártyáról összeszedett jelszavak használatát is meg lehet tiltani. A rendszer megfelelő beállításával. Ha úgy jobban tetszik, az általad kiszámolt 140-párezer jelszó NEM használható.
    Tényleg én vagyok a hülye? :F

    "az emlitett file-okban kizarolag azt fogom latni, milyen hash algoritmust hasznal a rendszer, de nem is emiatt kerdem, pusztan az erdekesseg kedveert"
    "ez eddig is egyertelmu volt"

    Akkor minek kérdezted? :F :DDD És mostmár duplán áll a kérdés: tényleg én vagyok a hülye? :F :DDD

Új hozzászólás Aktív témák