Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Snike

    aktív tag

    válasz RECSKA #15 üzenetére

    Én a taken king-nél léptem be a játékosok közé.
    1 évet toltam, a tapasztalataim:

    - kezdetben úgy hirdették meg a játékot, hogy folyamatos történet és világvezetés,
    -> ez bizony sok munkát igényel a programozok részéről= nem is teljesült! :( ( 4 dlc ebböl a taken king volt a legtartalmasabb, szerintem mindenki ilyen tipusúakra gondolt és várt), a dlc-k túlárazottak a tartalomhoz képest

    - a világ jól kitalált, és az hogy küldetés közben random játékosokkal találkozzol akik néha segítenek neked,
    -> élővé tette a világot, hangulatos volt, és amig fel nem fedeztél mindent tartott a varázs,
    +titkos feladatok és küldik amik kitolták a játékidőt

    -strike, és 6 fős raidek,
    -> a strike-ok jópofák amíg már nem 40x csinálod ugyanazt, a raid egy szemét dolog! mert ha nincsenek olyan ismerőseid akikkel akkor és úgy és annyi ideig összehangoltan tudjátok tolni a játékot akkor megette a fene! És ezt úgy mondom hogy sikerült 2 raid-et megcsinálni többet nem mert -> casual játékosként kidobnak a csapatból (ha nem tolod napi 6 órát a játékot és ismered a raidet akkor nem tudsz csapatban maradni). Így a történet egy részét nem fogod megismerni és legjobb cuccoktól is elesel

    -farm és felszerelések
    -> ezt jól megoldották, folyamatos fejlődés illuzióját keltve. Ha el szerettél volna érni valamit akkor bizony meg kellett küzdeni érte. És rengeteg különböző karakterisztikájú felszerelés volt. Én szerettem farmolni, és résztvenni instant küldetésben (az adott pályarészen feladatot kaptak az ott lévő játékosok - nem kötelező teljesíten)

    -dlc hiánya,
    -> ez egy nagyon szemét húzás! Én a simával kezdtem a játékkal való ismerkedést. Hamarosan elértem a fejlesztési szintek plafonját, vagyis mivel nem volt meg a dlc-m ezért max 240-es értékű tárgyakat dobott. majd a taken king-el ez visszaállt (330 volt ekkor a max). Majd jött az új dlc aminek hatására újra visszaesett a tárgyak szintje, de nem a taken king-re hanem az alapjátékra (240). Ott fejeztem be a játékot,

    - pvp,
    -> osiris, ironlord kupa (stb.) mindegyik izgalmas és jópofa volt. Habár sok! volt a furcsa esett (a csaló játékos a sebzést csak az én halálom után kapta be -de akkor mindet egyszerre-). Osiris-ből sajnáltam az összesorsolásos játkot, mert úgye nem mindenki ér rá egyszerre játsazni az ismerőseim közül, és hasonlóan a raid-hez nem hívnak játszani ha nem vagy hardcore pro játékos!

    Összeségében:
    Megvárom míg megjelenik és felkerülnek a vélemények.
    Nekem számít a történet és a játékidő,

    Idáig 50%-on áll a játék nálam.

    PS5, mert az jó! :)

Új hozzászólás Aktív témák