Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #04824576

    törölt tag

    válasz dagonya #486 üzenetére

    Értem én, nem is kritizáltam a felvetést, hogy adott körülmények között lehet gond a linuxal.
    Csak úgy egyébként tettem hozzá a témához saját gondolatokat.
    A HP-nél am nem a strapabírósággal van gondom. Nem céges oldalról ismerem, nem tudom, milyen, ha 0-24 megy. Viszont inkompatibilitási gondjaim voltak nem egy konzumer HP termékkel. Úgy, mint laptopon eltünedező hangkimenet (a lejátszóeszközökből random eltűnik a belső hangszóró, csak a digitális kimenetet jelzi), random újraindulások (nem tudom, hogy túlmelegedés, vagy egyéb hardver hiba miatt), nyomtatónál rendszeresen előfordul, hogy a lap alját egyszerűen lehagyja. Vagy rányomok a nyomtatásra, az ütemezőben írja, hogy online, nyomtatás alatt, de nem történik semmi. És hasonló hülyeségek. Szerencsére van még bőven választék, mert én eldöntöttem, hogy HP-t soha nem veszek többet semmiből.

    Szerk.: Az olyan apróságokat már nem is említem, ami nem igazi hiba, csak baromi zavaró. Pl. hogy nem egyenletes ventifordulattal tartja a laptop a hőmérsékletet, hanem folyamatosan fel-le ugrál a fordulat.

    [ Szerkesztve ]

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz dagonya #486 üzenetére

    Előző cégem full Linuxos fejlesztő cég volt, az ügyfeleknek is azt raktunk fel, jellemzően Mint-et, vagy Debiant. Egy dolgot nem tudott a Teamviewer, az egyik bill kombinációt nem vitte át, mert nem implementálták benne, a Wines verzióban meg igen. De összeomlani nem omlott össze...

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák