Hirdetés

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • Mebírságolták a Razert a Zephyr maszkok miatt

    ph A cég elég olcsón megússza az ügyfelei félrevezetését, de az üdvözlendő, hogy az Egyesült Államok hatóságai nem siklottak el az ügy felett.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bubu79

    addikt

    válasz philoxenia #21 üzenetére

    Nem hiszem, hogy ennyire jó cég lenne ;)

    Az regisztrálhat a versenyre, aki csak akar - ahogy elnéztem vannak a versenyzők között jónéhányan, akik versenyről-versenyre járnak, legalábbis a feltett fotók között meglepően sok profi képet véltem felfedezni.

    Pár lány írta is, hogy milyen versenyen indult már :)

    #25: Ne is mondd, pár hónapja olvastam valahol valami dőreséget a munkahelyi szex-szel kapcsolatban - állítólag az emberek 80%-nak volt már része munkahelyi szex-ben, aztán végiggondoltam, hogy a cégnél, ahol dolgozom, a munkások 99%-a férfi... Nemkicsit ijedtem meg :U :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Új hozzászólás Aktív témák