Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tisvol

    aktív tag

    válasz dudika10 #20 üzenetére

    Persze, nincs is semmi gond azzal amit mondasz. Én próbáltam a másik kiosztásút, nem sikerült megszokni. És igazából nem sír senki, csak úgy gondolom, hogy akkora a választék, hogy lehetek olyan lusta, és csökönyös, hogy nem szokom meg azt a kiosztást. Sajnálom, mert a Logitech termékek nagyon jó minőségűek, és tetszenek is általában.

    Üdv:T.

  • Furky

    őstag

    válasz dudika10 #20 üzenetére

    Én is gyorsan megszoktam, igaz előtte is egy A4tech billentyűzetem volt 3 évig (amin szintén nem a megszokott helyen voltak ezek a gombok), amiről váltottam Cordless Desktop MX3000 Laser-re már kb 1,5-2 éve.
    TC-ben kijelölésre a Space-t használom, vagy numerikuson a "+ Enter"-t. A funkciógombokhoz meg megint szörnyen gyorsan hozzászoktam, és igen kényelmes dolgok ezek, amit a legtöbbet használok azok közül az az E-mail, és a Calculator, persze ezeken túl a médiavezérlőket is, a zoomolások, a 100%-osra zoomolást, a scrollot baloldalt is, valamint a back gombot, és a bezárást is. Egérrel olyan kevés dolgot zárok be, valahogy gyorsabb megnyomni a bezár gombot, mert nagyon kézreesik, egérrel meg még el is kellene bandukolni a jobb felső sarokba:) Az is idő... Az a helyzet, hogy a billentyűzet által biztosított teljes pluszfunkciókat, mármint az összes beállítható gombot ki sem használom... Pedig mégegyszerűbb lehetne minden. Egyedül a háttérvilágítást hiányolom, de azt nagyon, úgyhogy valószínű 1-2 éven belül le is cserélem egy másik Logitechre, ami hasonló tudású, mint ez, csak tudja még a háttérvilágítást is, mégpedig állítható fokozatokban. 1-2 éven belül sok víz lefolyik még a Dunán, tuti adnak ki nekem valót:)

Új hozzászólás Aktív témák