Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bahama

    aktív tag

    válasz Macei #11 üzenetére

    Nekem a mai napig hibátlanul működik egy mx 510-m.
    Mellette volt mindenfélém, razer, roccat, steelseries is. Ezek egyébként mind jó egerek, de a login kívül mindegyiknek volt valami kisebb nagyobb baja.

    Egy kérdésem lenne a többiekhez. Nektek nem szokott olyan hiba előjönni a görgőnél, hogy egy idő után elkezd hibázni? Konkrétan lefelé görgetem, és közben 1-1 alkalommal egy fölfelé is belekerül. Ez sajnos általában egyre rosszabb lesz, és a végén már ott tartok hogy ugyanannyit megy le mint fől, és nem tudok elolvasni egy cikket sem az egér görgetésével sem.
    Ez a hiba a roccat kovanál kezdődött, utána gariban cserélték egy újra. Rendben új egér pár hónap, múlva az újnál is előjött. Mondom ok akkor váltunk. Steelseries sensei raw. Nagyon tuti egér, nagyon szeretem de ennél is előjött. Cserélték ezt is, de most kb fél év után már ennél is kezd előjönni. Szóval lehet hogy megint típust, vagy márkát kell váltonom...

    Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

  • Bahama

    aktív tag

    válasz Macei #13 üzenetére

    Köszi az infót.
    Nem panelben lakok, de majd megpróbálok egy sűrített levegős tisztítást.
    Ha ez sem segít, akkor megint megyek vissza...

    Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

Új hozzászólás Aktív témák