Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz rt06 #172 üzenetére

    Ha megint olyat feltételezel ami nem igaz, mivel sajnos nem az, egyrészt a fenét sem érdekli, hogy a Te pénztárcáddal mi a helyzet, engem biztos nem, persze valami értelmetlent kellett írni hogy mondj vaklamit.

    Pont az oracle választotta platformnak a Red Hat-ot, ami még tudomásom szerint nem Windows de segíts, így de Linuxon sokkal jobban fut még mindig, Oracle Linux a Neve...

    Sajnos hiába próbálkozol a demoralizációval, milyen wine? A Steam pont amiatt jó, mert nem kell wine, meg aztán ott tartottunk mág mindig, hogy a Windows-ért még mindig fizetni kell, a Linuxért meg nem. Ezt nem hoztad fel. Meg azt sem, hogy a Hivatalos BSA felmérések szerint picit sok az illegális Windows, vagy azt lehet... ~ ?

    És még mindig ott tartunk hogy Linux-ra megjelenik, és a Linux ingyen van.

    a masik, hogy ne keverjuk ossze a linux-os jatekokat, a linux-ra is elerheto AAA cimekkel, mert mig igaz, hogy lehet linux=-on gond nelkul is jatszani, addig az az allitas, hogy ugyanazokkal a jatekokkal is gond nelkul lehet jatszani linux-on, mint windoze-on szimplan nem fedi a valosagot

    És ezt rajtad kívül senki nem vonta kétségbe eddig (A történelem ismétli önmagát, generálsz olyan dolgokat, amit nem állított akinek válaszolsz, majd válaszolsz, mintha mondott volna ilyet, mintha igazad lenne, persze ilyenkor kérdés hogy kivel beszélgetsz ?)

    ha gondolod pl, keszits nekem reszletes leirast, hogy a mortal 9-et (ezt vettem legutobb) mikent lehet linux-on beuzemelni, majd allitsd szembe azzal, hogy megjelenes napjan, mikor hazaertem munkabol kattintottam, hogy buy, install, majd miutan letoltodott arra, hogy play, es mukodott

    Állítottam olyat, hogy minden fut a Linux-on? NEM ez megint a Te hülyeséged...
    Valamint ott, hogy a Steam for Linux még közel nem forrt ki teljesen ha majd kiforr, ehhez még idő kell.

    Azért ugye pontosan így írogatsz, mikor megjelenik a Windows (Vista, 8) és kb leszarta a piac. (Vagy arra nem ilyeneket írsz... ? :) )

    Ide is illik: (A történelem ismétli önmagát, generálsz olyan dolgokat, amit nem állított akinek válaszolsz, majd válaszolsz, mintha mondott volna ilyet, mintha igazad lenne, persze ilyenkor kérdés hogy kivel beszélgetsz ?)

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák