Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Buci21

    addikt

    Na itt meg mi a frász folyik? elgurult valakinél a gyógyszer!! Az egyedi festésre azt mondom, oké, ha van rá igény, nem gáz, sőt, egy kis egyediség nem árt... de egy ilyen relatíve kis fogyasztású kártyára mi a franc értelme van félméteres hűtőt tunkolni, ami nem hogy a gépházba nem fér be, de egy kisebb garzonlakásba az ajtón bevinni is probléma... tették volna legalább egy GTX 680 vagy 690 kártyára, netán estek volna neki egy HD 7950/70/90 vagy 7970X2 kártyának... esküszöm nem értem mi folyik a VGA piacon. Mindenki halad az integrálás, a heterogén éra, és a kis fogyasztású rendszerek, egybeépített cuccok felé, ezek Kínában meg tankerhajó méretű hűtőket szerelnek egy kártyára... ennyi színesfémet egy kupacban...

    "Hölgyeim és Uraim, mondjuk úgy esküdtek. Séf úr védője azt próbálta elhitetni velünk, hogy kliense 20 éve írta a Büdös Banyát. Sőt, talán el is hitette. Még én is majdnem megsajnáltam őket! De hölgyek és urak, úgymond esküdtek! Csak egy dolgot említenék, ha megengedik. Hölgyek és urak, ez itt Chewbacca. Chewbacca egy wookie a Kashyyyk bolygóról. De Chewbacca az Endor bolygón él. Gondolják csak meg; ennek nincs értelme!
    Miért akar egy wookie, egy 220 centis wookie az Endoron, 50 centis ewokok között élni? Ennek nincs értelme! De ami még fontosabb: ennek az egésznek mi köze a most tárgyalás alatt lévő ügyhöz? Semmi. Hölgyek és urak, ennek semmi köze az ügyhöz. Ennek nincs értelme. Nézzenek rám! Ügyvédként védek egy hatalmas kiadócéget, és Chewbaccáról beszélek. Van ennek értelme? Hölgyek és urak, ennek semmi értelme. Az egésznek nincs értelme. Tehát emlékezniük kell, amikor majd vitázgatnak és döntögetnek az Emancipációs Kiáltványról: van értelme? Nincs. Hölgyek urak, úgymond esküdtszék! Ennek nincs értelme."
    Chewbacca-védelem, ez való ide emberek, mert ennek NINCS ÉRTELME :D

    [ Szerkesztve ]

  • Buci21

    addikt

    válasz Locutus #9 üzenetére

    and epic!! ha hozzámvágnák, és beférne az ajtón, hazahoznám azért, eléggé tetszik, csak értelmét nem látom. Addigis megleszek én a 6870-el :D

  • Buci21

    addikt

    válasz waithEard #48 üzenetére

    hát, ez eléggé eufemisztikus megfogalmazás, de még a csúnya is az lenne... ez otromba, de mégis van benne valami, ami tetszik... én mártélleg nem értem.... tisztelt esküdtek ennek nincs értelme!

Új hozzászólás Aktív témák