Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #06658560

    törölt tag

    válasz XuChi #8 üzenetére

    Nekem kettő szolgál durván tíz éve, mindkettő megbízhatóan. Mióta megvan az MMO, azóta az napi szinten munkaegérként, elötte a RAT 7 volt ilyenre használva.

    #9 Dr. Akula: baszhatom a tömegét, ha kényelmetlen mint a határ szar, és tíz másodperc után fáj rajta a kisujjam, gyűrűsujjam. És kényelmetlen a görgő, mert nem elég széles és lapos.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz XuChi #8 üzenetére

    Úgy. Kétpálcás kategória.


    Bár most legalább PMW 3389 van és "csak" 105 gramm.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • tegbashar

    tag

    válasz XuChi #8 üzenetére

    Teljesen egyetértek veled, az alábbi pár dolgot leszámítva:

    Az egértípus sem híres, sem hírhedt nem volt sosem. Amint fentebb írtam, aki nem tudja, mit akar a tenyere; vagy divatból vesz magának ilyet, és nem tudja beállítani az panaszkodik.
    Veyronra is lehet mutogatni, hogy "biztosítós úr, nem gondoltam, hogy rálépek a gázra és 3 mp alatt már 130-al megyek, szóval nem az én hibám a baleset". Akikre meg a fentiek nem igazak, azok nem panaszkodnak.

    A bóvli tudtommal selejtes, nem megfelelő anyaghasználattal készült, szereléstechnikájában hibákat felvonultató értéktelen vacak.

    Vegyük ezt az új típusukat. Elektronból készül (amit csak valószínűsítek, mert nem hiszem, hogy egyedi magnéziumötvözetet hoztak volna létre egy egér miatt) ami nyilván nagyon rossz döntés, hiszen ez az anyag fizikai- és egyes kémiai behatásoknak ellenáll, bírja a hőt (ami itt annyira talán nem releváns) és a fene egye meg még könnyű is (~1.8 kg/dm3). Ilyen tulajdonságokra az ember józan ésszel nem vágyik. Inkább valami fröccsöntött műanyag kellene legyen!

    A PixArt PWM3389 0.3ms szenzor szintén egy kalap kaka, írok is a CoolerMasternek meg a Kingstonnak, hogy nem a közép és felső, hanem a leggagyibb kategóriájú egereikben kellene használni inkább, hiszen oda való.
    Az Omron kapcsolókról meg ne is beszéljünk, legalja japán termék.
    A vezetékezést szintén ne említsük. 1.8m az egész, holott lehetne 4-700 méter is. Spórolnak a szemetek. És ráadásul ez a fonott harisnya amit rátesznek..undorító...brrrr. Mocskok!!!

    A kerámiatalp meg a népbutítás magasiskolájának terméke! Ez nem főzőlap, vagy váza, hanem egér. Aki okos az tudja.

    Persze, ott van még az az apróság, hogy mik az én tapasztalataim. De erről nem írok, mert 4 éve használom és teljesen elégedett vagyok vele, szóval nincs min háborognom.

    Egy kérdésem maradt: te honnan szedted a számomra minimum "érdekes" véleményedet a termékről?





Új hozzászólás Aktív témák