Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RVR400

    veterán

    válasz renee7 #2279 üzenetére

    Nos, a helyzet nálam a következő:
    Visszatettem kdz-vel a gyári V21a-t. Másodszorra össze is jött, full format volt az SD-ken, utána jó lett minden. Sokkal gyorsabb, mint bármelyik custom ROM, a memóriakezelése ezerszer jobb, nem rohad ki SPB-vel, zenelejátszóval, Angry Birds-sel. Nem utolsó sorban a Frontline Commando sokkal simábban fut, a menüje sokkal rugalmasabb lett (kollégám is észrevette ma, hogy sokkal jobb a teló mint múlt héten...), mert amúgy nem sokra megyek a 3700-as Quadrant eredményekkel, ha nem tudom használni a telót. Jah, most gyári ROM 1.188 GHz-n 3200 pontot ér el Quadrantban, és nem csal az I/O test-tel, mert ahogy észrevettem a custom ROM-ok pontja csak emiatt ugrik fel, mert amúgy mindenhol hozza ugyanazokat a frame-eket a gyári ROM is.
    A battery calibration nálam is megvolt, nem tudom, hogy eredményes lesz-e, bár most néztem az akksihasználatot, mivel úgyis játszok a telón, így sosem leszek üzemidőbajnok.
    Most már tudom, hogy ezt felesleges ROM-ozgatni, amíg nem jön ki egy fullosan működő CM rá, addig ezt tudja.

Új hozzászólás Aktív témák