Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lognboy

    csendes tag

    megnyugtató szavak (elsőre hosszabb, be kell kapcsolni a százalékos jelzést) köszönöm...
    természetesen tudom, hogy ezek az új akkuk már nem memóriaeffektálnak, nincs kisütés stb., csak ijesztő volt hogy 4,5 óra elteltével még mindig nem töltött fel, mert amikor felélesztettem a kijelzőt ugye kikapcsolt állapotban, akkor csak az akku ikon volt ott, és még nem volt feltöltve (kéken villogott asszem a fele és a teljes akkuszint között, továbbá hogy nem volt százalékos megjelenítés)... na ekkor bekapcsoltam a készüléket (hátha többet tudok meg), ott lezárt képernyőnél alul mutatta hogy 95%... ekkor írtam ide a kommentet, de 20-25 perc múlva csippant hogy befejezte a töltést... de ha azt mondjátok hogy a menüben kikapcsolt százalékos megjelenítés esetén a kikapcsolt állapotban történő töltéskor nincs százalékos megjelenítés, akkor nyugodt vagyok... ha pedig az 5 óra töltés első pár alkalommal nálatok is kellett, a teljes töltöttséghez akkor teljesen lehiggadok (nem kell visszavinni)... :D

Új hozzászólás Aktív témák