Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sleen

    tag

    válasz bubus66 #5153 üzenetére

    Ez sem. Olyat is olvastam, ahol el kell indítani a telefont, majd az LG logonál hangerő lefele gombot nyomni. Hát az sem.

    Amikor a bootloadert nyitottam, nem ment simán minden és a recovery-s részénél nem voltam biztos benne, hogy jól csináltam-e egyáltalán.

    Már akkor sem tudtam recovery-be lépni.
    A custom rom-ot is úgy tettem fel, hogy rádugtam gépre a telót, majd a kis bootloader-nyitós kis progiba kiválasztottam a recovery menüpontot, ez indította el.
    A telepítés frankón ment, majd mikor felkerült a cm10.1, akkor próbáltam megint recovery-t indítani, de semmi. Olvasgattam, így jutottam el valahogy ahhoz a módszerhez, hogy a rom manager-el próbáljam. Az működik.

    Most csináltam egy backup-ot. Root explorer-ben nem találom a backup könyvtárat, ellenben recoveryben látom. (sdcard/clockworkmod/backup)

    Nem értem. Mindegy, leszarom. Úgy tűnik minden megy, minden ok. A backup is, a custom rom is, mégis olyan ellentmondásos. Ó drága jó Nexus S-em... De jó is volt vele...

    Már arra is gondoltam, hogy nincs is fent a telón recovery. Mindig valami segédprogival megy. Ez baromság?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák