Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rena224

    tag

    Sziasztok!
    Most sikerült asszonypajtásnak karácsonyra vennem egy használt, de jó állapotú 2x-et olyan áron, hogy azt kár lett volna kihagyni! neki akarok állni romolgatni, hogy vmilyen használható, jó állapotba hozzam a cuccot, most teljesen gyári ics rom van rajta, tudtok nekem segíteni, hogy mit érdemes rátenni? recovery-ből melyiket, romból merlyiket, krenelből mit? linkeknek örülnék a legjobban, persze, csak h nem kérjek túlságosan nagyot már így kezdésnek :DD jah, és ha tudtok adni vmi linket, vagy magyarázatot, hogy hogyan álljak neki megköszönném :) ez most eléggé bután hangzik, nem vagyok egy analfabéta, de az első hsz nem sok segítséget ad, eddig meg csak Samsungot, Motorolát, meg Htc-t buheráltam, LG-hez még nem volt szerencsém, nem akarok belőle azonnal egy drága levélnehezéket csinálni, mert bármennyire is baráti áron volt, annak azért drága lenne ;] előre is köszönök minden segítséget :R

    "Ha már nyakig ülsz a szarban, adj hálát Istennek: Köszönöm Uram,hogy legalább nem hullámzik!"

  • rena224

    tag

    válasz david_97 #44363 üzenetére

    köszönöm a segítséget, azt hiszem neki is esek :)

    "Ha már nyakig ülsz a szarban, adj hálát Istennek: Köszönöm Uram,hogy legalább nem hullámzik!"

  • rena224

    tag

    Na, nekiestem, felhaxoltam a telóra a Django-t... bár gyorsabb, mint a gyári ICS, de ez még mindig nem az igazi, kicsit többet várok a cucctól, egy S2-m van, és tudom, erősebb proci, erősebb grafikus chip, kétszer annyi ram, de az oda vissza veri ezt, felhasználói élményben pedig ég-és föld, pedig az sem mai gyerek már, na... nem várok sokat etttől a régi technikától, nem arról van szó, stabil legyen, ne akadjon, mint a veszedelem, böngészés, facebook, meg levelezés menjen rajta, több kívánság nincs :) lehet sokat kérek? :DD ti mit használtok??? mit ajénlotok? gondoltam még ráteszek egy CM-et, vagy vmi mást, de a fene tudja, hogy érdemes-e macerálni, lesz-e jobb :DDD de ha vki bíztat egy kicsit, és azt mondja, hogy lehet ebből vmi használhatót is kihozni, akkor vevő vagyok egy kis mókolásra még :)

    [ Szerkesztve ]

    "Ha már nyakig ülsz a szarban, adj hálát Istennek: Köszönöm Uram,hogy legalább nem hullámzik!"

Új hozzászólás Aktív témák