Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rotate

    veterán

    válasz LaptopSystem #2912 üzenetére

    én is, kifejezetten imádom :)

    Azoknak akik mindenféle gondjaik vannak azóta, hogy az Updater rárakta a Vodás v10d-t:

    Szerintem rakjátok fel helyette a v10d UK-t, APN Restore-val töröljétek az APN-eket, majd manuálisan adjátok hozzá a szolgáltatók oldalán levő adatokkal. Rakjatok rá valamilyen Launcher-t, Launcher Pro, GO Launcher vagy ADW közül. Első töltés után meritsétek kikapcsolásig, majd töltsétek vissza 100-ig, amíg nem szól, hogy kész van.

    Szerintem sem a sebességgel, sem a fagyásokkal nem lesz gond... 3G-vel sem kéne, hogy legyen. Nekem kb így néz ki a rendszer mint fent leírtam, és gyors, stabil, semmi gond vele. Üzemidő sem vészes, standby-ban alig merül, viszont nettel, meg játékkal hamar merül. Ma netezgettem, ment a wifi sokat, 9kor vettem le reggel a töltőről, és még van 70%.

    Aki meg nem akar vele munkálkodni, várja meg a következő hetekben várt frissítést, és reménykedjen, hogy attól jobb lesz. Vagy pedig ha nem tetszik akkor adja el, vigye vissza, vagy nem tudom. De szerintem, ha csak ülünk és panaszkodunk nem lesz jobb. Utána kell olvasni, meg kell próbálni. Valami majd csak segít megoldani a helyzetet.

    Hajrá :)

Új hozzászólás Aktív témák