Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TyzorWHO

    újonc

    Sziasztok. Lenne egy hatalmas problémám. Az LG G4 mobilom behalt,de nem egyszerű módon.A lényeg h épp youtube ment mikor lefagyott...semmit nem tudtam csinálni csak aksi ki és be, vissza kapcsoltam, akkor még bekapcsolt de egyből befagyott. Utána megint aksi ki és be. Innentől se kép se hang se rezgés ,egyszóval semmi. Másnap néztem betudom e kapcsolni és bekapcsolt viszont kijelezte h teljesen lemerült, ekkor felraktam töltőre de ahogy kapott valamennyi töltést ismét befagyott az egész és se kép se hang. Harmadnapra is megnéztem és megint ugya ez volt a stori. Próbáltam más aksival hátha ,de nem az aksi a ludas. Sajnos rebootolni se tudom mert nem tudok eljutni odáig, mikor reggelt bekapcsol még. Nem tudom valaki találkozott e már ilyen problémával és mi rá az orvosság vagy van e. Azért kérdezem itt előszőr mert ha valakinek ismerős a stori akkor megmondja és nem kell feleslegesen szervízeltetni és pluszt pénzt kiadnom ha esélytelen a gyógyulás vagy olcsóbban jönnék ki egy új telefonnal. ui.: Nem nagyon használtam másra a telefont hogy telefonáltam, buszon utazva youtube és twitchet néztem,bank és ebay és két játék amit naponta ha 4percig használtam. És ennyi. Remélem valaki tud valami érdetleges infót adni. Előre is köszönöm. Üdv

Új hozzászólás Aktív témák