Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz Stalki #33363 üzenetére

    Olvasgattam, de csak root-os megoldást találtam a fórumtárs által említett hiba elhárítására. Van lehetőség root nélkül is megoldani a hibát, vagy aki ilyen hibára futott, az megszívta és nem is lesz +100G drive tárhelye?

    Szerk.::
    Tulku:
    Van a beállítások, kisegítő lehetőségek beállításánál olyan, hogy power gombra megszakítja a hívást. Legközelebb próbáld azzal áthidalni a megoldásig hátralévő időt, ne kelljen kidobni az üveget a fenébe.

    Amúgy meg nem azt a szenzort kellene kalibrálni, és szerintem max. "titkos kódos" szervizmenűben tudnád a proximity-t kalibrálni, vagy lehet, még ott sem.

    A fóliákról meg "csak" annyit, hogy nekem z1c-n volt olyan is, ami nem volt kivágva és működött a teló vele, meg volt kivágott is, de legtöbbeknek a nem kivágott üveg ugyanúgy bezavarta a szenzort, mint Nálad. Vagy kosz maradt alatta, vagy annyira silány volt az üveg. Tehát az olcsó silány nem feltétlenül váltja ki a drágábbat, főleg, hogy a drágábbak alapból ki is vannak vágva a kellő helyeken. Sőt, általában sokkal karcállóbbak, én is szedtem le üveget 2 hónap után, annyira karcos lett, meg volt minőségi üvegem majd egy évig, karcmentes maradt végig, csak a zsírtaszító réteg adta meg már magát, már nem volt olyan jó tapogatni, nem csúszott annyira az ujjam rajta, mint eleinte. Szóval SZERINTEM ajánlott még külföldről is körültekintően és nem a legolcsóbb fóliát megvenni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák