Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz Stauffenberg #44189 üzenetére

    Nekünk azt mondták a nagyokosok a Váci úton, hogy szoftverhiba... :DDD
    Amit egyszer már visszaküldtünk itt kint németben az LGnek, mert ugye forró volt mint az atom meg állandóan restartolt.
    Úgyhogy én javasoltam, hogy vigyük el a Váci útra... Úgyhogy megutaztattuk, de nem történt vele semmi.

    Én anno a Galaxy S3-al is beszoptam, mert valami nem volt tuti a jack csatlakozónál. Hol szólt hol nem...
    Kijöttek házhoz javítani, de aszonták nem hibás. Kaptam egy új fülhallgatót, meg egy új akksit. Még egy éves se volt a telefon, 190k-ért vettem. :(((
    Bringázás közben azért szerettem volna zenét hallgatni, ennyi pénzért. Aztán megelégeltem, megpróbáltam mégegyszer gariztatni. Elvitték, közölték, hogy nem tapasztalták a hibát.
    Így adtam el a telefont 2.5 évesen. Mai napig hol szól a jack hol nem. Próbáltam mindenféle fejhallgatóval, nem azokkal volt a gond.

    Aztán vettem a Sony Z2-t. Csak a kamerájával nem vagyok megelégedve, amúgy a mai napig megvan. Lassan 3 éves lesz...

    Meg ugye van az én LG G4-em. Augusztusban járt le a garija, végülis meg vagyok vele elégedve. Én. De én 50k-ért vettem, nővérem amit nem gariznak le, ő asszem 120ezerért. :DDD

    Úgyhogy amondó vagyok, minden második évben veszek valami taknyot olyan 50k körül, és akkor annyira nem vagyok lehúzva a tervezett elavulással.

    [ Szerkesztve ]

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák