Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Den Hadnagy

    senior tag

    válasz ruskop #60446 üzenetére

    Nekem a csengődallam alapból a beállított hangerőn kezd, nincs halkság.

    Kijelző: nyilván a fényérzékelőnek kell 1 mp, amíg rájön, hogy nincs már a füleden a teló, alaphelyzetben meg a duplakopp után felvillan a kék LED, majd kb. egy tized mp. után a képernyő is. Ha hátsó feloldógombbal nyomod, akkor nincs led, hanem egyből feléled a teló. Én 100-ból 99 alkalommal a duplakoppot használom.

    Mindenesetre nincs idegesítő várakozás egyik esetben sem. Annyit hozzátennék, hogy jóideje droidozom, ez a harmadik robotos telóm 2011 óta (2.3-on kezdtem, plusz volt kitérő WP-nal, de azt inkább hagyjuk) és nyugodtan mondhatom, hogy közel tökéletes a gép. Friss szoftver, jó akkuidő, smooth működés, zseniális kijelző, mai napig vonzó forma.

    Mi kellene ahhoz, hogy (nekem) A Telefon legyen? Memóriabővíthetőség (bár nekem 32 gigás van) + 6" méret.

    A szabad memóriával kapcsolatban csak ismételni tudom magam: az a jó, ha használatban van, azért rakták bele. Az LG felülete közel sem az a memóriaéhes TW-vonal, ahogy látom; pláne a nyalóka alatt.

    Ha van még kérdésed, szívesen segítek.

    DH

    [ Szerkesztve ]

    "Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

Új hozzászólás Aktív témák