Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lord.lakli

    őstag

    válasz atikó #12599 üzenetére

    Azok a sony-k a mai napig használhatóak és nagyon jó képeket csinálnak. Még a pixelháború előtt gyártották és akkor még sony is nagyon jó gépet tudott gyártani.

  • Bandus99

    őstag

    válasz atikó #12599 üzenetére

    En is reklamaltam a foto kepesseg miatt es NEM fenykepezogephez hasonlitottam, az mas kategoria egyertelmu. Csakhogy a gepet nem mindig viszed magaddal, csak akkor ha szamitasz ra hogy vmit fotozni szeretnel. De az eletben szamtalanszor elojon egy nem vart esemeny amit sziversen megorokitenel es utana megosztanad az ismerosokkel. Ezek jellemzoen nem beallitott tajkepek nem az epuletekrol utcakrol keszult kepek ahol turistakent jarsz, hiszen akkor fenykepezot viszel magaddal.

    Ezek nalam azok a pillanatok tobbek kozt pl a gyerek csinal valamit. Ekkor elokapom a telefont, mert az mindig ott van es fotozom. Ha sikerul elkapni a pillanatot akkor jo, ha lassu nehezkes a kezeles akkor nem jo.

    Osszehasonlitasi alapom pedig a nokia n8, ott ez nem volt problema. Itt problema. Igaz nekem meg a 10a rom van fent, nem merek nekikezdeni a frissitesnek, lehet utana valtozik a velemenyem. Az is valoszinu, hogy nem sikerult megfeleloen beallitani es jo beallitassal meg lehetne javitani a dolgokon, de jelenleg igy ez eleg rossz.

    Azt pedig hiaba mondja nekem barki hogy miert nem nezegettem tesztkepeket, azoknal nem derul ki mennyi idot szantak a beallitasra keszitesre, szoval a korulmenyekrol semmi nem derul ki.

    Vitat nem akarnek nagyon, de engedtessek meg hogy leirjam en is a velemenyem annelkul, hogy a tobbseg elkuldene jo messzire.

    Meg annyit hozzatennek nagyreszt belterben fotozom es a megvilagitasi resszel van problemam, nem tudtam meg rajonni mikent vehetnem ra hogy vaku szeruen uzemeljen es "villanjon" ne folyamatosan vilagitson es kisusse a szemet annak akit fotozni szeretnek.

    Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

Új hozzászólás Aktív témák