Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andrewb0y

    csendes tag

    válasz szabyka95 #7926 üzenetére

    Én is az N5 kárára döntöttem a G2 melett, hosszas gondolkodás után, pedig nyár óta azt a telefont vártam... A döntő ok számomra végülis a design és az összeszerelési minőség volt, mivel akksi nálam nem oszt nem szoroz, a hardver többi része pedig nagyon hasonló. A vékony káva a fehéren baromi jól néz ki, szerelem első látásra :D ilyet egyenlőre egy telefon sem tud felmutatni. A Nexus 5 fehérben nem lett volna rossz, de az az előlapi FEHÉR zuhanyrózsa hangszórórács a FEKETE előlapon nagyon ocsmány. A feketénél meg a hátlappal volt a bajom, matt ugyan, ujjlenyomatokat nem, de a zsíros-koszos foltokat ugyanúgy gyűjti. A G2 összességében egy olyan teló amit mindenki megnéz és elcsodálkozik, hogy milyen szép, Az N5 mellett pedig elmennek, hiába van rajta 4.4-es droid ezzel az egybe matt borítással nálam a Galaxy Ace kategóriát súrolja... De ez érthető is mondjuk fejlesztői készülékről beszélünk.. Amit akarok mondani, hogy szvsz ezek a telók már annyira jók, hogy nem érdemes azt venni ami specifikációk szerint a legjobb, sokkal inkább azt ami neked tetszik. Az N5 fórumban biztos szidnának, hogy jajj az LG féle bloatware így meg úgy használhatatlan stb. Nekem se tetszett elsőre. De úgy voltam vele, hogy az csak egy szoftver, letiltod, letörlöd ami nem kell új launcher stb stb szóval úgy formálod ahogy akarod és mostanra van egy belakott, megtisztított stabil rendszerem, amit semmire nem cserélnék le.
    Na hát ilyen és ehhez hasonló apróságok miatt döntöttem a G2 melett és nem bántam meg egyáltalán. Sőt. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák