Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jacis

    nagyúr

    Előre bocs srácok ha hosszú leszek....
    Múlt héten pénteken elejtettem a fekete G2-es készülékem. Gyorsan még aznap felhívtam a pesti LG központi szervízt és mondtam a fickónak, hogy mi történt és hogy küldeni akarom hozzájuk a telefont. Erre Ő mondta, hogy nem kell felküldenem, mert van kecskeméten (itt lakom) egy LG szevízképviselet ahol megtudom csináltatni a telefont. Ez a szervíz az Electro Record lesz az Arany János utcán. Ok felhívtam gyorsan őket is. Mondta a fickó, hogy vihetem no problem. Másnap szombaton bevittem a telefont. Felvették az adatokat stb.. kérdeztem mennyi lesz mondták, hogy 55-60 körül. Kérdeztem mikorra lesz meg mondták, hogy ezen a héten csütörtökön, de legrosszabb esetben pénteken. Csütörtökön nem jött a hívás gondoltam felhívom őket. Hívom felveszik mondom mi a problem. A fickó mondja, hogy jaja meg kell kérdezni a szervizes kollegát. Mondom ok. Vároo várok várok. Kb 10 perc után visszajön a telefonhoz a figura és elkezd habogni, hogy nem kapta meg a szervizes kollega az új kijelzőt a raktáros kollega aki meg ezt tudná az már nincs bent. Kérdeztem, hogy a raktári nyilvántartást nem tudja megnézni? Á mert nincs olyan mondja. Na gondoltam itt valami nagy kamu van. Mondja, hogy szerinte pénteken kész lesz a telefon, de majd szólnak. Nem értettem, hogy ez hogy lenne megoldható ha senki nem tudott semmit a kijelzőről, de gondoltam mind1. Pénteken nem jött a jelzés. Ma bementem a szervízbe megkérdezni, hogy mi a helyzet, de a faszi csak terelt össze-vissza. Még mindig nem.tudták meg mondani, hogy megjött-e az új kijelző stb... de majd szólnak ha lesz valami (de ezt már flegmán mondta...). Na gondoltam akkor itt a vége a játéknak. Mondom a fickónak, hogy akkor kérem a telefont mert elviszem a telefont egy korrekt szervízbe. Erre mondja, hogy nem lehet, mert a kollegájánál van és Ő most nincs bent. Erre dobtam egy hasast :Y és rákérdeztem, hogy hazavitte??? Mondja, hogy jajjaj nem csak a szekrényében van. Mondom akkor vegyék ki onnan. Á nem lehet, mert nála van a kulcs. Erre megint dobtam egy hasast és rákérdeztem újra, hogy itt van a szervízben a telefonom és nem vihetem el mert nincs kulcsuk egy szekrényhez. Erre a faszi igen ez így van. Mondtam, hogy hétfő reggelre legyen onnan kivéve és jövök érte és viszem el. Amiért leírtam ezt ide srácok az csak azért van, hogy aki a környéken lakik eszébe se jusson ide bevinni bármilyen elektronikai eszközét sem mert ez egy inkorrekt üzlet. Nem tudom mit sumákolhatnak és miért nem kaptam meg a telefonom, de remélem nincs valami nagyobb baj.... :(((

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

Új hozzászólás Aktív témák