Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reap3r

    aktív tag

    válasz mouzrr #68045 üzenetére

    Jézus egek. Neked valami iszonyat gubanc van, hogy összevissza dobálja a hülyeségeket... Elvileg most talán van rootod, de mihez kell a kernel akármi app?
    Tedd fel a Supersu-t, ha tudod.
    Amúgy: Hogy a bánatba mentél te CM-re, ha se a root, se a gyári visszaállás nem jött össze probléma nélkül most?
    Új gép? Új oprendszer? Vagy mi a nyavaja van? Amúgy a helyedben feltenném a supersu után a recoveryt, aztán szépen ráállnék olyan romra, ami biztosan megy, mert már most többet sz*ptál a dolgokkal, mint én az 1 év alatt napi 4-5 újrarakásokkal összesen... A root viszont még nem biztos, hogy teljesen jól fog menni... Nekem egyszer volt valami olyan gondom,h nem volt jól rootolva a telefon, nem is értettem, de még kk-n volt egyszer.
    Ha felmegy a recovery, amire érzek egy 60% esélyt,h azzal is gubanc lesz, akkor frissítsd is a recovery-t legalább a 2.8.7.1-esre. Ezután pedig a helyedben kérnék valakitől egy xceed kernel linket lollipophoz valót!. Azzal nem kell buherni, beáll egy idő után és jó üzemidőt hoz. Dorimanx-hez kell buherálni szerintem...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák