Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ßrainiac

    addikt

    válasz Quqesz #64133 üzenetére

    Egy hr? :D

    eladogeppc: Nemreg untam meg a Nexus 6-om es jottem vissza G2-re (3db Nexus 5, OnePlus, Honor6 Plus stb. telok utan), baromi jo eddig, pedig mar tobb, mint egy hete megvan. A kamera minosegen es a home idoszakos ujratoltesen kivul semmi gondom vele, a videofelvetel nagyon sokat javult, regen olyan 7fps volt, mostmar megvan a 60 koruli ertek.

    Anno veszmegoldaskent vettem Nexus 5 helyett, mert azt nem tudtam szerezni, borzalom volt a keszulek, 1 honap mulva el is passzoltam. A majdnem 2 ev alatt viszont annyit csiszoltak rajta, hogy eszem agaban sincs megvalni tole. (nem reflektalnek most a forumban anno lezajlo ART-vitakra, de csak kellett a telonak..;])

    G4-et probaltam a napokban, UI nagyjabol ua. de nekem nem jott be fogasra, a muanyag hatlap undorito (igaz, G2-n is most vmi IMAK puha tapintasu tok van, ami eleg franko), meg tobb, mint 3x annyiba kerul es nincs benne semmi amitol leesne az allam.

    Egyebkent nemreg meg S5 tokot vettel tolem, azzal a teloval mi bajod volt? :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák