Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fery02

    addikt

    Hm, akksi adatoknák most nézem, hogy bitangdurván első helyen szerepel a gyári időjárás app (74 %-al) 16 óra GPS használattal.
    Ebben az a legjobb, hogy közben ki van kapcsolva a "Helyek", szóval elvileg semmi sem használhatna GPS-t.

    Viszont ezt egész idő alatt észre sem vettem, olyan jó az akksifogyasztás ezzel az új Dorimanx-szal. Még csak most tudtam először élesben tesztelni hétköznapi használattal.

    Ezzel az Időjárásos beragadással van jelenleg 2 óra kijelző időm (akksi 70 %-on, 16 óra használattal), amit általában böngészéssel töltöttem (UC browser). Most Link2sd-vel jegeltem ezt a gyári app-ot, mert amúgy sem használtam eddig sem. Majd telepítem max az Időképet.

    FauxClock-ban nincs is szükségem Per App kontrollárásra, nem eszik ez a böngésző szinte semmit alapon sem úgy veszem észre.
    Viszont undervolt téren, ha megpróbálom átlépni a -12 mV-ot, akkor már képes újraindulni a teló.
    Ezt azért furcsállom, mert sokan írjátok, hogy túl tudtok lépni 50-en is akár.
    Lehet nekem ebből a szempontból kényesebb procim van.

    Egy dolog érdekelne még:
    Akinek fent van az új 4.7-es Dorimanx, nem akadoznak nálatok a hangulatjel gif-ek itt a fórumon UC böngészőben?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák