Hirdetés

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • apaszka

    veterán

    válasz akooos #25871 üzenetére

    Is - is.

    Most diplomázott mérnök infóból az Óbudain,de hálózatos volt a fő irányvonal. Viszont a diploma munkája is droid programozásból volt. ;]

    A nyári kötelező gyakorlatot is ezzel töltötte a Széphő RT nél.
    Direkt olyan embert kértek ki mobilra ír olyan programot ami a leltári időt lerövidíti 3 napról.
    Most egy óra alatt megvan. Mindenki droidos telóval szaladgál úgy is,és a kamerával lefényképezik a vonal,vagy QR kódokat,és egy közös adatbázisba már lövi fel a központba,ahol a szerveren azonnal kész a leltár a Megyén belül!
    Egy hónapja ment rá,sőt még utána is javított rajta!

    Na de nem offolok tovább bocs! :R

    "Pedig egy jó fodrász aranyat ér"

    Én is ezt szoktam mondani nekik,de a kisebbik fiam se az akart lenni! Mondom neki 2 csattintással annyit keres egy jó fodrász , mint én egy nap!

    [ Szerkesztve ]

    https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

Új hozzászólás Aktív témák