Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz Locutus #7 üzenetére

    Nem akarok flame-et nyitni/folytatni de ehhez még muszáj hozzászólnom.
    2-3000 óra a tesztek szerint a beégési limit kb. Ehhez képest a 4000 óra kevés. Nyilván nem tök ugyanaz ment rajta 2 évig, még részleteiben sem.
    De szvsz a legtöbben nem 2 évre, hanem 4-5-6 évre vennének TV-t. Úgy azért más lehet a kimenetel.

    @ggbuffon1897, Chaser:
    Ezt a "tálcaeltüntetést" soha nem értettem.
    Példa: Fullscreenben nyomsz programokat: ugyanott lesz bezáró ikonja. És még az sem kell, hogy ugyanaz legyen a program. 25 féle progit használva is ugyanaz lesz ugyanott.
    Ezeket hogy oldod meg?

    Tálcára visszatérve: munkahelyen szoktam látni ilyet, meg a másik a programok csoportosítása. Aki utóbbit használja az is kb. 3x annyi időt tölt el mire ki tudja választani melyik progira akart váltani. Eltüntetett tálcánál még nagyobb a szorzó. Engem pl. halálra idegesítene. Közel sem az a szint, hogy a "kijelző van értem".

    De egy ikon átrendezgetés is egyenlő lehet az önsz*patással. A T*scoban divat áttenni kéthetente mindent a polcok között, hogy ne találd meg. :D

    Ezzel nem azt mondom, hogy tuti beég és megoldhatatlan feladat. De az elkerülését egyértelműnek és főleg lehetetlennek bemutatni nem túl korrekt.
    Amit azóta írtatok az már az. Nagyon tartani nem kell tőle biztosan, de némileg vigyázni rá és főleg vétel előtt átgondolni a használatot azért ajánlott.

Új hozzászólás Aktív témák