Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz sb #58 üzenetére

    sztem senki nem mondta azt, hogy lehetetlen elérni beégést, de mondd hol volt ilyen
    kis odafigyeléssel lehet minimalizálni az esélyét
    fentebb többen mondták, hogy lcd égett be náluk, na akkor écd-t se kell venni? ( :
    aki 4-5-6 évre tervez megjelenítővel akkor nyugodtan vehet is rá annyi gart, mert bármelyik bármikor megmurdelhet, és esetek többségében gtk a javítása egy 300+ e ft-os tv-nek
    aki igazi minőséget/élményt akar, annak nincs más választása, marad az oled
    ha lenne 32-36"@4k modell, valszeg' úgy vinnék mint a cukrot még 55" ára fölött is, ezekből lcd is nagyon drága ha tud 120-144hz-et mellé
    ezekkel nem kell "örök életre" tervezni nyilván

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • ggbuffon1897

    őstag

    válasz sb #58 üzenetére

    egyszerű a történet: aki monitornak akarja használni, az ne vegyen OLED-et és kész.

    ahogy egy hűtőnél vagy mosógépnél, vagy pl. autónál is az igényeidhez szabod a vásárlást, mérlegelve azok erősségeit és gyengéit.

    ez is ugyanaz a kategória, tudva lévő, hogy statikus tartalmaknál beéghet. Arra akarom használni? Hát akkor ilyet csak saját felelősségre. De erről van kismillió teszt, utána lehet szépen olvasni és mérlegelni, megéri-e a rizikózást. Vagy venni egy QLED-et, vagy sima LCD-t aztán jónapot.

    Ha már autóknál jártunk, ez olyan minthogy nemveszek kb.200ezret futott dízelt. Vagy ha igen, tisztában vagyok vele, hogy előbb-utóbb jön a részecskeszűrő csere és hasonló finomságok, ami 500-800ezer Ft.

    egyébként a tálcaeltűntetés meg csoportosítás nekem is a halálom :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák