Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ijk

    nagyúr

    válasz kolopele #46 üzenetére

    32" az nem méret, 77" más tészta mert a legnagyobb OLED panel amit jelenleg gyártanak.
    Tavaly januárban vettem 40"-os Philips UHD VA paneles monitort 200k-ért, közben 27"-os monitorok kerülnek ugyanennyibe.

    /人◕ ‿‿ ◕人\

  • BiP

    nagyúr

    válasz kolopele #46 üzenetére

    Az abszolút prémiumnak mindig megvolt a felára, amióta világ a világ.
    Értjük, hogy te megtehetetted, meg is tetted, meg is vetted, de a többségnek azért nem az a problémája, hogy a nagyon drága, nagyon nagy OLED helyett egy még nagyobbat vegyen-e.
    Inkább az, hogy már 23" felett érződik a méret felára. Pl. 23-24 között minimális a méretkülönbség, mégis árugrás van.
    Hogy míg egy fasza 23"-os DELL is 55e volt (nekem is megvan még a 2311H :) ), tehát bőven megfizethető kategória, addig már egy 27" WQHD nincs 100e alatt, és az ára a 40-43"-os 4K tévékkel vetekszik. (tudom, monitor és tévé nem egy kategória, nem is akarom összemosni, teljesen más piac, más paraméterek, stb.)
    Igaz, itt már 2 féle felár érvényesül. Méret és felbontás. Mert 27" FullHD az ma már nem olyan drága, de ha felbontásban is akarsz menni a mérettel, akkor már elértük a 100e-et.

    (#49) kolopele: Szerintem is. Én 27"-ról váltottam 32-re, háát, a 27-et megfelelőbbnek éreztem. Filmezésnél (nincs tévém) jól jön a plusz méret, de monitornak már nagy.
    Haverom 40"-ost vett PC játékra, asztalra (nem kanapéból konzolozni) de nem tudom, hogyan tudja átlátni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák