Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VenczelG

    tag

    válasz defygaben77 #2229 üzenetére

    Az első három dual simes telefonom alapból tudod külön csörögni a két kártyával. Az ezt követő két dual telóm már csak színkódot tudott. Ez egyiket sem, de nem az ő hibája.
    Több alkalmazást is kipróbáltam de semmi. Viszont az alkalmazások értékeléseiben láttam, hogy az 5.0 és 5.1-es android telefonokon nem mennek. Szóval valószínű maga az android teszi ezt lehetetlenné. Bár a fizetős programokat nem próbáltam. Én azt tenném, hogy a céges számaimat is betenném egy csoportba, meg a magán számaimat is egy másikba. Mindkét csoporthoz tudsz rendelni külön csengőhangot. Ha olyan valaki hív aki nincs a telefonkönyvedben vagyis egyik csoportban sem, akkor az harmadik féle képpen fog csörögni a telefon alapból beállított csengőhangján, igaz erről hang alapján nem lesz megállapítható, hogy melyik kártyádat hívja, de legalább csak ennél a csörgénél kell elolvasnod az apró számot amivel jelzi melyik kártyádra jön a bejövő hívás. Ha mindig elérhető akarsz lenni, érdemes mindkét simen bekapcsolni az átirányitást arra az estre ha nem vagy elérhető a hálózaton. Keresztbe kell irányítani őket és mindkét kártyán bekapcsolni a hívásvárakoztatást. Ha az egyik kártyádon beszélsz vagy mobilnetezel, akkor a másik kártyád leesik a hálózatról és nem vagy rajta elérhető, de így viszont átirányít arra a kártyádra ami a hálózaton van és beszélsz vagy netezel rajta. Mivel be van kapcsolva a hívásvárakoztatás, becsipog neked és kiirja ki keres. Ha az a főnök akkor azonnal felveszed (ez saját költséggel járhat), ha csak az asszony vagy egy kolléga, akkor kinyomod és a megfelelő kártyáról visszahívod.

Új hozzászólás Aktív témák