Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemcso

    senior tag

    18-tól 26 éves koromig cigiztem. Az utolsó hat évben már napi 1- 1,5 dobozt szívtam, volt, hogy elment a 2 is szofiból. Néha már annyit szívtam naponta (főleg, ha túlóráznom kellett), hogy már hányinger miatt nyomtam el az aznapi utolsót.
    Három dolog miatt hagytam abba :
    1. Éjjelente arra ébredtem heti több alkalommal is, hogy a jobb lábamon a vádlim begörcsölt, de írtózatosan. Utána olvasva az érszűkület lehetősége körvonalazódott, a végén a nyiszával. brrrrr....
    2. 93 februárra vártuk a fiúnk születését.
    3. Mivel a családban senki sem dohányzott rajtam kívül (anyósomékkal lakunk), én a ház teraszára jártam ki bagózni.

    Ezek miatt 92.decemberében, mintegy karácsonyi ajándék gyanánt, egyik napról a másikra letettem és azóta sem gyújtottam rá.
    Nekem az első három hónapban nem volt problémám a leszokással, utána volt cca. egy hónap, hogy mentem a bagófüst után, mint vizsla a szagra. A csikk szagától viszont borzasztóan írtózom azóta is, szerintem engem, mint volt bagóst, jobban irritál, mint azokat, akik sosem gyújtottak rá. Utána is elő-előfordult, hogy étkezés után a kávé mellé elképzeltem, hogy rágyújtok, de ez évek múltán megszünt.
    Most, ha dohányoznak a közelemben, a dohány illatától függően ott maradok, vagy arrébb állok, ülök. De, ha lehet, kerülöm a dohányos helyiségeket.

    Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

Új hozzászólás Aktív témák