Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Borote #2079 üzenetére

    Köszi!
    Hát ez annyira nem fasza, mert akkor ezek szerint a szervizbe be kell küldeni a HDD-t is... csak tudnám, minek! Ráadásul ezek szerint a nem használt RAM-modult nem is tudom eladni. Nem mintha 2 GB-os modulért olyan sokat kérhetnék, de legalább valaki használhatná.
    Tulajdonképpen azért para, hogy a HDD-t is be kell küldeni, mert nem igazán szeretném, hogy lássák a privát cuccaimat (több mint 700 GB szabad helyem meg máshol nem sűrűn van), ráadásul azt már sajnos tapasztalatból tudom, sokszor milyen barbár állat munkát tudnak végezni a szervizesek (tisztelet a kivételnek!), az Asusnál legalábbis biztosan. Mint amikor nővérem gépében a HDD-t teljesen értelmetlenül (!) totálisan leformázták, és volt rajta rengeteg fontos adata, sajnos nyilván sokat közülük nem is backupolt (sajnos nem tudtam felhívni a figyelmét időben, hogy backupoljon, mert ő Spanyolországban volt, én itthon), így aztán szenvedhettem Photorec-kel, hogy mentsem, ami menthető. Elég lett volna a Windows helyére rápakolni az újat, de ők gondolom szarnak az ügyfélre, hogy esetleg van olyan adata, amit talán nem kéne lezúzni. De legfőképp azt nem értem, hogy ha egy hardvert pontosan ugyanolyanra cserélnek, mint ami előtte is volt benne, akkor mi a francnak kell újratelepíteni. Igaz, alaplapról volt szó (hát igen, drága mulatság volt), de tudtommal full ugyanaz.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák