Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gork

    tag

    válasz Gork #537 üzenetére

    Ja igen, és ami még felmerült:

    - Több oldalon azt írtam, hogy a telefon alapból rengeteg lelőhetetlen programmal jön. Ez igaz? Mennyire van lehetőség rootolni a telefont, hogy az ember el tudja távolítani a sok felesleges appot? A needrom-on elméletileg van pár custom ROM, csak a kérdés, hogy vajon működnek-e. :)

    - Miközben böngésztem a telefonok között, felmerült az Xiaomi Mi4c is, mint alternatíva. Kicsit talán ahhoz húzna a szívem, de design-ban a Lenovo fényéveket ver a műanyag Xiaomi-re. Szerintetek?

    Előre is köszönöm a válaszokat!

    [ Szerkesztve ]

  • mobilizmo

    addikt

    válasz Gork #537 üzenetére

    Szia!

    Másodikra CippyO által linkelt ROM-ot raktam fel, némi bénázás árán. Még csak két napos, be se laktam rendesen. De eddig ezzel nagyon bejön (csak azért nem mondom, hogy tökéletes, mert CM-el, custom recoveryvel lenne az). Nincsenek benne bloatware-ek, rootolt, bódottság. Egyelőre még csak az általános használat sebességéről tudok nyilatkozni, azzal semmi probléma, RAM van ugye dögivel. Kamerát még igazából nem teszteltem (majd hétvégén), de a gyári mellé már feldobtam a Camera FV-5-öt. GPS, wifi tökéletes, gyors (vajon tudja az 5 GHz-es szabványt?). B20-ról sem tudok nyilatkozni, ha valaki tudna egy biztos módszert, amivel kideríthető, kipróbálnám (majd bemászok a "frekivadász" topikba és keresek egy helyet a közelemben ahova B20-at írtak). Egyébként készülék gyönyörű, elsőrangú minőségű anyagokból, nagyon szépen kialakított, szerelt. Viszont elég érzékeny is, elől-hátul GG3, de a foltokat azt gyűjti mocskosul. A csomagban nem volt füles, nagyjából ez, meg a gari lehet a különbség (bár most nézem, ott sem írnak fülest). Ja meg a csomó kriksz-kraksz kínai írásjel (bocs kislányom). Mondjuk tök felesleges, hogy beletegyenek egy szar fülest, csak azért, hogy legyen benne valami, jó minőségűt ilyen árért meg úgyse fognak. Akksi csere, az jobb ha nem kerül napirendre. Néztem yt-on egy szétszerelős videót, mondhatom rémálom, ahogy a ragasztott üveg hátlapot lebányásszák. Nehéz elhinni a látottak alapján, hogy nem lesz maradandó sérülése.
    Összességében ezért a pénzért szerintem nagyon megéri. Azonban nem árt ha a vásárló nem abba a felhasználói csoportba tartozik, aki megveszi és csak megelégedéssel szeretné használni, hanem van mersze és egy kis türelme a szoftveres módosításokat megcsinálni rajta..

    [ Szerkesztve ]

    Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

Új hozzászólás Aktív témák