Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz edari #20 üzenetére

    T400 5év 2műszakos (napi 16h+!!!) használat után került selejtezésre, most is aktívan használjuk, egy SSD került bele meg W10 a cast miatt.
    Persze a használat látszik a billentyűzete 5év 16hs gépelés miatt néhol fényesre kopott, sajnos párszor betonra... is le lett ejtve az is látszik, de hibátlanul, jól, ssd miatt pörgősen működik.

    Cserének T450et kaptunk az tetszik benne, hogy kissebb, könnyebb ellenben minőségben keményen érezhető a visszalépés, ez nem fog 5év napi16h használatot, meg betonra dobálást túlélni az tuti. Persze értem én elmúltak azok az idők amikor legalább cél volt a "végtelen élettartam".

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • Payskin

    tag

    válasz edari #20 üzenetére

    T420-at használok, dettó programozás, mindjárt 4 éves lesz, alfáéktól vettük 2 éves korában. Melóhelyen dokkolón van, otthon meg tologatom rá a kábeleket. 22 hónapja cipelem a Észak Pest és a Dél Buda között oda-vissza minden nap, de általában viszem magammal nyaralni is stb.

    Kétszer dobtam el, mindkétszer hátizsákkal -- mai napig nem értem, hogyan. Fel akartam venni a hátizsákot a vállamra, és vagy túl nagy volt a lendület vagy egyszerűen kretén vagyok, de kicsúszott a pánt kezemből, és a hátizsák ívben repülve landolt a földön.

    Másodszorra az utcasarkon az aszfalton! Na, ekkor már kitört egy darab abból a rácsból, ami hűtőventilátor kifújó nyílása előtt van, a kijelző bal alsó sarka icipicit szétnyílt (alig látható és össze lehet pattintani kézzel, de idővel újra szétjön), és a bal zsanér nem olyan acélos, mint volt előtte.

    És ennyi. Semmilyen más funkcionális baja nem lett, pedig ekkor még vinyó volt benne. A kijelző is tökéletesen működik. Négy év után mostanában kezdett el megbolondulni benne kicsit a ventilátor, de erre is megtaláltam az ellenszert.

    Istencsászár kategória, én az életben nem veszek másik notebookot magamnak.

Új hozzászólás Aktív témák