Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Zanik #147 üzenetére

    Az a baj, hogy magad sem nagyon érted a dolgot, mondjuk én kifejezetten háklis vagyok a dolgaimra és minőségi munkát szeretek végezni, nem szemetet. Fordítom a sztorit:

    Adott a király egy szem leánya, akire csorog a fél világ nyála. Gyönyörű, különleges aranyszínű hajával, ékes beszédével, vaj puha bőrével és önmagában azzal, hogy nem fekszik le minden jött-ment emberrel kitűnik a hölgyek közül, csak a legjobb udvarlók nyernek bebocsátást a királyi udvarba.

    Na erre a király bekattan a sok MTV-től, kitalálja, hogy ő strici akar lenni, és futtatni fogja a lányát, hiszen eddig is hozott földet és vagyont, miért ne hozhatna még többet? Így lesz az aranyszínű hajból tépett vörös, az ékes beszédből tízé' a fullos maximális szókincs, és váraláfutásos test, a többiről nem is beszélve. És szép lassan a hercegek elmaradnak, maradnak a még pénzes kuncsaftok, aztán lassan ők is elpártolnak, hiszen csak egy lesz a többi közül, elvesztette a varázsát, ami kezdetben volt, miért járna ide bárki is.

    Na ezért ne b@szakodjon senki egy jól bejáratott termékcsaláddal, mert úgy pofánlövi magát, mint szegény Marvint a Ponyvaregényben Vincent.

    Ne nekem legyen igazam, bár a hírnökök már a TP topikban járnak, érdemes olvasni, én majdnem sírtam mikor végigrecsegtettem a T430-at ami nálam volt bő hétig.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • aldum

    csendes tag

    válasz Zanik #147 üzenetére

    (tovabba mindenkinek, aki a "ez kell a nepnek, a lenovonak meg kotve a keze" ervelest hasznalja)
    Ott van az IdeaPad, a "thinkpad" SL sorozat, Edge sorozat. Boven van hol macbook-klonokat gyartani a prolik tomegeinek, semmi nem kenyszeriti oket az uzleti szeria szetfosasara.
    #185 Kopi31415:
    Vannak a kiralynak topis lanyai is, nem kell mindbol kielt ribancot csinalni, lasd feljebb :--)

Új hozzászólás Aktív témák