Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz audi100td #159 üzenetére

    Az a helyzet, hogy nekem Van T61-em, de az előtte lébő T60 jobb volt. A T4/500 gyakorlatilag a C2D miatt volt nagyon jó, és a hűtése is egész kellemes volt, közel nem volt ilyen jó a helyzet az Első i processzor megjelenésekor. A Sandy Bridge megint jól sikerült, az IVY esetében pedig nem volt sokmindent elrontani. Az egyik Managernek nálunk T530 van hát ha azt mondom hogy az én gépemnek jobb a hűtése, akkor nem mondtam remélhetőleg újdonságot, és ráadásul úgy jobb, hogy 16 GB ram, 750-es WD Black van benne meg egy SSD is. Valamint vPro-s proci. Na így veri meg a ThinkPad T530-at a hűtése, hangosabb OK, ha hajtva van, alaphelyzetben nem.

    Szóval lehet hogy az 520 nagyon jó volt (Bár kétlem, hogy elérte egy T60 szintjét, de OK). De T530 már messze nem ilyen jó....

    Nekem annyira egyik TP sem jön mióta a Lenovo megvette. Nem a Lenovo miatt, hanem amiatt, mert közel nincs ott már sem a support, sem a dokumentáció, sem a minőség, sem semmi. Sajnos a Lenovo egyben tudja megverni a konkurenciát, ez pedig az Ár.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák