Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • uki

    aktív tag

    Pár napja nyomogatok egy sima T440-et i7-tel és ssd-vel. Nagyjából egyet értek a teszttel, de azért itt páran nagyon eltúlozzák a sírást.

    Nekem kifejezetten bejön ez a grafit szürke szín, merész húzás, de nem rossz éppen eléggé untam már a feketét a T42 óta. :))

    Az alsó hangszóró elhelyezésből még nem tapasztaltam negatívumot, mert az extra akksi felemeli a masinát, így nincsenek letakarva a hangszórók.

    A touchpad billegése borzalom. De tényleg. Már azon gondolkodtam hogy szétszedem és alá teszek valamit hogy ne nyomódjon be.

    A tápcsatlakozó és a dokkoló csatlakozó átvariálásért mondjuk jár az ünnepi tockos a tervezőknek. Remélem a neten majd lehet venni adaptert, hogy ne kelljen kidobni a T60 óta gyűjtögetett 20V-os töltőket.

    A hangerő gomb felsősorba kerülése sztem nem olyan nagy gáz, mivel az az alapértelmezett, Fn nélkül működik.

    Tetszik hogy végre kihajították az optikai meghajtót és ezzel vékonyabb lett a gép, bár az X301 optikával is vékony volt. (az X301 a mai napig nagy kedvencem). Mondjuk a T440 masszívabbnak is tűnik.

    Nekem az extra akksival nyugalmi állapotban bekapcsolt wifi-vel, olyan 12-13 órát írt, ami azért kellemes, de még nem ormótlan a nagyobb akksi sem.

    "this is just a punk rock song written for the people who can see something's wrong"

Új hozzászólás Aktív témák