Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz alkatraz3000 #383 üzenetére

    Az, hogy "unalmas" az alapfelület, teljesen szubjektív dolog, pont olyan, mint hogy egyeseknek meg csillám az iOS8. Erről nem tehet a készítője és nem is hiba. Ha csak ez volt a baj, akkor az azt hiszem hogy nem igazán komoly. Én szeretem a Holo UI-t és ala ROM-mal is betonstabil, ami meg kell, arra találok nekem tetsző appot (igen, androidon is vannak működő appok, bár ti ezt nehezen hiszitek el, úgy tűnik).
    A régebbi Samsungok belassultak, igen (mondjuk sokszor user error is, de ez most nem tartozik ide). Hozzátenném, hogy ismerősöméknek mindkettejüknek 4S-e van és ők maguk mondták, hogy mennyivel gyorsabb az én Moto G-m (7-es iOS-ük volt még akkor). Mert ugye ez is érv sokszor, hogy de hát a támogatás. Köszönöm szépen, nem kérek kötelező lassító támogatást. A Lollipopnál is előbb ki fogok várni, megnézem, hogy van-e esetleg valami hiba, mert telefonálni azért nem lenne rossz továbbra sem.

    #397: Az nem lehet, hogy meghajlott, hisz 4 db ilyen dokumentált eset van! Meg biztos azon ültél egész nap. :D

    #401: Na a Motorola Migrate mindent áthozott az előző (nem Moto) telefonomról, a letöltött pdf-eket is. Gyári app.

    #408: Meg a BB leüt mindent és mindenkit! ;] Meg se mertem szólalni a 10.3.1-es hírnél, mert olyan szintű hallelujázás ment, hogy még az én szívem is ellágyult. :D

    [ Szerkesztve ]

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Új hozzászólás Aktív témák