Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whatwhatwhat

    aktív tag

    válasz total90 #20 üzenetére

    Eltaláltad! És soha az életben nem is fogok egy másodpercig se. Már elvi síkon elvérzik a dolog. Főleg ott, hogy nem tudom vele feloldani az asztalon, de az sem segítség, hogy az autós tartóban sem. Ehhez jön még hozzá, hogy nekem kézben tartva is abszolút megfelel az előlapi kijelző alatt lévő, kényelmesen fel tudom vele oldani minden helyzetben. Ha mindez nem lene elég, akkor még vegyük figyelembe, hogy a jövő a kijelzőben lévő szenzoré. Ami aztán abszolút vitathatatlanul definíció szerint a legeslegjobb hely neki: kényelmes elérni minden helyzetben és nem igényel máshova helyezett komonenst. A telefonon a fő periféria a kijelző, ezen végezzük a bevitel 99.99%át, így abszolút egyértelmű, hogy az ujjlenyomat olvasónak is itt kell lennie, mert anélkül ígyse úgyse tudnád használni a telefont, hogy megérintenéd a kijelzőt.
    Azt pedig egyszerűen nem vagyok hajlandó elhinni, hogy akárkinek a samsung hátlapi megoldása a legmegfelelőbb, főleg az S8+ esetében. És nem szimplán a hátapi szenzorral van bajom(bár az is szörnyű szerintem). Hanem azzal, hogy az S8+ esetén hatalmas Michael-Jordan-megirigyelné-lapát-kezekkel kell valakinek rendelkeznie, hogy miközben normálisan tartja a telefont, elérjen oda az ujja. Nem mintha én azzal foglalkoznék, hogy te hogyan tartod a telefonod, de egy normális mérteű kézzel fizikailag lehetetlen úgy fogni a telefont, hogy a mutató ujjat elérje a samsung féle szenzort és mindeközben a hüvelykujjad elérje a kijelző alját. Tudom, mert próbáltam. Én személy szerint megkockáztatom, hogy az, hogy a samsung hátlapi ujjlenyomat olvasója a legszörnyűbb, egyetemes fizikai törvény. És nem kizárt, hogy ez szükséges ahhoz, hogy a tudósok végre össze tudják kapcsolni a kvantum- és relativitáselméletet, ezzel megalkotva a MINDENSÉG+legrosszabb ujjlenyomatolvasó elméletet. :K

Új hozzászólás Aktív témák