Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Duck663

    őstag

    válasz #52931072 #39 üzenetére

    Ja lehet kedvezménnyel 560e, a jó édes ............................................................................. azt.

    RX 580-at nyüstölök én is, 1440p-re kompromisszumokkal még elég jól használható. Bánom, hogy tavaly nem vettem meg az RX 5700XT-t. :(

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

  • cskamacska

    addikt

    válasz #52931072 #39 üzenetére

    "A régi kártyákat sokáig fogjuk még nyüstölni."

    Ja, épp ezért volt pont teljesen időszerű a "bejelentés". Az eddigi legdurvább vidkártya válság közepén, épp mielőtt az egyik legnagyobb tech cég be akar lépni a saját piacukra. :U

    Abu85: Mennyit spórol ezzel az AMD? Ha a Polarist is kukázták volna, esetleg a Vegát, és full RDNA-ra koncentrálnának még megérteném, de mennyit spórolnak hogy GCN 3 már kuka, de GCN 4-re még úgyis el kell készíteni mindent? :F

    Kansas: Hogy mi van?

    "Miért végezték volna ki már a GCN1-2-3-at? Mert nem jön rá új driver? A régivel teljesen használható marad"

    Ugyanitt

    "Én azt bánom, hogy vettem... bár a mostani árakhoz képest szinte aprópénzért(160e) volt, de az összes többi VGA-mmal '92-ig visszamenőleg együttesen nem volt annyi driveres gond, mint ezzel az eggyel."

    ugyanitt más

    "utóbbi időben eléggé sok baj volt a gcn-vega-rdna1 kártyákkal driver szinten, az én 580-asom is orrba-szájba fagyott, sok mindent kipróbáltam, aztán a tegnap előtti chipset és vga driverek frissítése egyenlőre úgytűnik megoldotta... amd fóruma nem segített, és igazából win10 probléma volt, csak eddig tartott az amd-nek hogy driver szinten javítsa a crapsoft hülyeségét"

    A támogatás megszűnése pont azt jelenti, ha valami gondod lesz később (akár épp a Win 10 nyomorától), az bezony úgy marad, lehet megszokni, vagy megszökni. :U
    Ha valami bug most is van, az pláne úgy marad.

    Egyszerűen nem lehet nem elmenni amellett hogy a két piacvezető hogy állt ehhez a dologhoz. :( Mindkettőnek nyűg a legacy support, de teljesen másként nyúltak hozzá.
    nV: 2 hónapra bejelenti a sajtónak, hogy dobja a Keplert, Win 7-et. Wishful thinking: Időbeli közelség miatt talán kap a Kepler Win11 meghajtót, akár csak bétát a preview-hoz, mint ahogy a Fermi is kapott DX12-t, még ha csak dísznek is, kapott, mert beígérték.

    AMD: legújabb driver patch note-jából derül ki hogy már tegnapra ki lett vágva minden Polaris előtt, aki nem olvasta el az bóhóckodik és morcog kicsit. Egy AMD fórum témában van szép lista hozzá hogy pontosan mit.
    Ismétlem, itt nem a konkurenciával toltak így ki, itt a saját felhasználóikat szívatták! :(

    Persze meg lehet magyarázni hogy (különösen külföldön láttam hogy népszerű) 10 éves támogatás bőven sok is (jokes on them, mert a tényleg 10 éves TeraScale cuccokat már bőven a Fermi előtt, 2015/16-ban kilőtték), és a kártyák nem robbannak emiatt fel maguktól, de na. :o

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák